Sitemize veri girişleri devam etmektedir.
İHRACAT ÇÖZÜMLERİ
supp-tr ye hoş geldiniz
Fotoğrafı büyütmek için üzerine tıklayın

Buzdolapları İçin Hızlı Soğutucu

Ürün kodu: PPA1BH00002

BUZDOLAPLARI İÇİN PORTATİF HIZLI SOĞUTMA CİHAZI
Bu hızlı soğutma cihazı evlerde hızlı soğutma ihtiyacı olduğunda ambalajlı içeceklerin saatler öncesinden buzdolabına konularak soğutulmasını bekleme sorununu ortadan kaldırmıştır. Yeni buluş hızlı soğutma cihazı içerisine konulan içecekleri 5-10 dakika arasında soğutmaktadır. Soğutma işlemi bittiğinde ise üzerindeki buzzer ile sesli uyarı vererek soğutma işleminin bittiğini bildiren portatif hızlı soğutma cihazıdır. Bu cihaz şarjlı olup bir şarj ile defalarca kullanılabilir ve küçük yapısı nedeni ile tüm buzdolabı raflarına sığabilir bir yapıda olup, içerisine bir şişe ya da iki adet metal kutu içecek konulabilir.
AR-GE durumu:
AR-GE si yapılmış, patenti alınmış, çalışan üretim prototipi yapılmıştır.


ÜRÜN PATENTLERİ ALINMIŞTIR VE TÜDEP, AR-GE İNOVASYON PROJELERİ DESTEKLEME PROGRAMI KAPSAMINDA OLUP, YATIRIMCI VE SANAYİCİLERİN ÜRETİM VE İHRACAT TEKLİFLERİNE AÇIKTIR.

  • Satış Fiyatı:
    0,00 TL
    0,00 TL
  • Siparişleriniz 128 bit SSL güvenliğinde gerçekleştirilmektedir.
  • Telefonla sipariş hattı:
  • Tüm ürünler 7 gün içinde paket içeriği bozulmadan iade alınır.
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

:
: *
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayına alınacaktır.

Supp-tr

NK Proje Geliştirme, Danışmanlık Ltd. Şti.

Bilgi : iletisim@supp-tr.com

Tel : +90 216 368 45 10
Tel: 0 216 368 45 10

Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları NK Proje Geliştirme ve Danışmanlık Ltd. Şti’ye aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.