Sitemize veri girişleri devam etmektedir.
İHRACAT ÇÖZÜMLERİ
supp-tr ye hoş geldiniz

Üyelik Avantajları

SUPP-TR ÜYELİK AVANTAJLARI :

Kullanıcı Üyeliği:

www.supp-tr.com' a kullanıcı üyeliği, size sektörünüzle ilgili e bültenlerin ulaştırılmasını ve site içinde dilediğiniz gibi gezinmenizi, ürünlerden ve fiyatlardan haberdar olmanızı sağlar. Supp-tr kullanıcı üyeliği ücretsizdir.

Business Club Üyeliği:

www.supp-tr.com 'a Tedarikçi veya Satıcı/ İhracatçı olarak, ilgili sözleşmeleri onaylamak sureti ile  üye olmanız, ürünlerinizi subb-tr üzerinden yurtiçine satabilmenizi, uygun koşullarda yurtdışına tanıtarak, muhtemel potansiye alıcılara ihrac edebilmenizi veya uygun bulduğunuz ürünleri sipariş ile tedarik edebilmenizi sağlar. Bunun için sadece "Tedarik Sağlayıcı" veya sadece " Satıcı-İhracatcı" sözleşmeleri ile ilgili üyeliği sağlayabileceğiniz gibi "Business Club Üyelik" ile her iki üyeliği birden sağlayabilir ve supp-tr nin sunduğu çift yönlü avantajların tamamından yararlanabilir, sitede yer alan ürünlerden satınalabilir, ürünleriniz satabilir ya da ilgilendiğiniz ürünle ilgili teklif verebilir ya da bizlerden teklif isteyebilirsiniz.

Her  tür tek yön üyelik için yılda bir kez olmak üzere ( ilgili sözleşmeniz de karşılıklı onaylandığında), 100€, Supp-tr hizmet bedeli alınmaktadır.  Business Clup Üyeliği ise, yine yılda birkez ödenmek kaydı ile 200€ dur. 

Supp-tr

NK Proje Geliştirme, Danışmanlık Ltd. Şti.

Bilgi : iletisim@supp-tr.com

Tel : +90 216 368 45 10
Tel: 0 216 368 45 10

Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları NK Proje Geliştirme ve Danışmanlık Ltd. Şti’ye aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.