Sitemize veri girişleri devam etmektedir.
İHRACAT ÇÖZÜMLERİ
supp-tr ye hoş geldiniz

Teslimat

Kargo / Lojistik Teslimat Prosedürü

supp-tr.com’ dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize anlaşmalı kargo veya lojistik firması aracılığı ile gönderilmektedir.

Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.

Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?

Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister, ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi sıkı bir iyice kontrol edip, teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır.

Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise teslimatla ilgili hiç bir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz en uygun zamanda, derhal gönderilecektir.

Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden supp-tr.com sorumlu değildir.

Teslim edilen pakette deformasyon var mı?

Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz.

Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayabilirsiniz.

Kutu içersindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. Supp-tr.com’a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir.)

Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.

Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik,yırtık ve darbeli olduğunu fark ettik ne yapmalıyız?

Kargo firmasının görevi  supp-tr.cpm’dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz en uygun zamanda, derhal yapılacaktır.

 Siparişim elime ne zaman ulaşır ?

Siparişlerinizin teslimat süresi ödeme onayınızın alınmasıyla başlar ve siparişleriniz tedarikçiden temininin sağlanmasıyla kargoya verilir.Kargo firmalarının yurtiçi teslimat süreleri 1 ila 5 gün arasında değişiklik göstermektedir.(Teslimat adresinin bulunduğunuz şehirde kargo şubesine uzaklığıyla değişkenlik göstermektedir). Siparişinizle ilgili kargo takip bilgisine üye girişi yaparak sitemizin sağ üst köşesinde bulunan sipariş takibi bölümünden ulaşabiliceğiniz gibi 'hızlı mesaj' bölümünden de müşteri hizmetleri ile irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

Hafta Sonu Siparişleri

Hafta sonu vermiş olduğunuz siparişler Pazar günleri çalışmamamız nedeniyle pazartesi günü işleme alınacaktır. Ancak haftasonu oluşan siparişlerinizin onayı ve sipariş numaranız Pazar günü dahi mail adresinize ve cep telefonunuza sistem tarafından ulaştırılacaktır.

Teslimat ve Fatura adreslerim farklı olabilir mi?

Satın alma adımlarında karşınıza gelecek olan Teslimat ve Fatura adreslerinizi farklı olarak girebilirsiniz.

supp-tr.com' da Kargo Ücretli mi?

Supp-tr.com' da kargo ve nakliye bedeli ürünlerin ağırlığına, desisine ( ebadına ) ve sigorta değerine  göre hesaplanmaktadır. Kargo aşamasında kargo bedeli karşınıza çıkacaktır.  Supp- tr.com, kullanıcı üyelerine, dünyanın her tarafından en rekabetçi ve avantajlı net fiyatları tedarik etmeye çalışmaktadır. Bu nedenle, ürünün net fiyatı yanında, kargo- lojistik için varsa seçenek ve önceliklerinizi siparişinizle birlikte belirtmeniz gerekmektedir.

Yurtdışına teslimat imkanınız var mı?

Supp-tr.com, yakın bir gelecekte, kullanıcı üyelerine, dünyanın her tarafından ürün tedarik, hizmet ve destek sağlamaya çalışan global bir e tedarik platformudur.  Yurtdışından talepleriniz ve ihtiyaçlarınız ile yurtdışına yapmayı planladığınız ürün ihracatı projeleri için Müşteri Hizmetlerimiz ile temasa geçiniz.  

Teslimat sadece belirtilen adrese mi olmalı?

Sitemiz üzerinde yapılan tüm gönderiler sipariş esnasında belirtilen adrese teslim edilmektedir.

Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz.

Alıcının adreste olmaması durumunda ikinci defa teslimat için ilgili adrese uğrama yapılmamaktadır.

Şubeden teslim alıcı kişinin giderek teslim alması gerekmektedir.

Siparişim bana ulaşamaz ise iptal edilir mi?

Üyelik kaydı yapılırken ve adres bilgileriniz girilirken özellikle telefon numaralarınızın dikkatli ve doğru bir biçimde kayıt edilmesi gerekir. Güvenliği sağlamak için sizinle irtibat kurulamaması durumunda siparişiniz iptal edilerek ücret iadeniz gerçekleştirilir.

 

 

Supp-tr

NK Proje Geliştirme, Danışmanlık Ltd. Şti.

Bilgi : iletisim@supp-tr.com

Tel : +90 216 368 45 10
Tel: 0 216 368 45 10

Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları NK Proje Geliştirme ve Danışmanlık Ltd. Şti’ye aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.