Sitemize veri girişleri devam etmektedir.
İHRACAT ÇÖZÜMLERİ
supp-tr ye hoş geldiniz

Tedarikçi Başvuru

TEDARİKÇİ BAŞVURU

"Supp-tr.com" ailesi olarak, sizin işletmeniz için de, tedarik ihtiyacı olan yeni müşterilere ulaşmanızda güçlü ve güvenilir bir çözüm ortağı olabiliriz. Normal şartlar altında ulaşmanızın oldukça güç ve hem zaman hem de maliyet açısından pahalı olduğu yurtiçi ve yurtdışındaki yeni potansiye alıcılara, Supp-tr  ortaklığı ile çok daha kolay ve zahmetsizce ulaşabilir, işlerinizi geliştirebilir, şirketinizi güvenle büyütebilirsiniz..

İlk aşamada, yapmak istediğimiz, öncelikle yurtiçinde, aklınıza bile gelmeyecek, en ücra alıcılara dahi ulaşmanızı sağlamak. İkinci aşamada ise hedef, yurtdışı alıcılara ulaşmanızı sağlayarak ihracatınızı geliştirebilmek.

Size ve işletmenize'de, kazan/kazan/kazan yöntemi ile, binlerce çözüm ortağı tedarikçimizle olduğu gibi, ürünlerinizi yeni alıcılara tanıtmak ve pazarlayabilmek için, sağlam bir iş ortaklığı sunuyoruz.

Bununla ilgiliyseniz lütfen,

iletisim@supp-tr.com adresine,

mail gönderiniz vesize ulaşmamızı sağlayınız.

Supp-tr

NK Proje Geliştirme, Danışmanlık Ltd. Şti.

Bilgi : iletisim@supp-tr.com

Tel : +90 216 368 45 10
Tel: 0 216 368 45 10

Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları NK Proje Geliştirme ve Danışmanlık Ltd. Şti’ye aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.