Sitemize veri girişleri devam etmektedir.
İHRACAT ÇÖZÜMLERİ
supp-tr ye hoş geldiniz
Fotoğrafı büyütmek için üzerine tıklayın

Hızlı Soğutma Cihazı Projesi

Ürün kodu: PPA1SO00001

HIZLI SOĞUTMA CİHAZI
Hedef Kitle : Restoranlar, eğlence mekanları, turistik tesisler
Çalışma Prensibi:
Özel proses sayesinde hızlı soğutma yapmaktadır. Soğutma süresi 2 ile 5 dak arasındadır. Metal kutu içecekler 2 dakika, şişeler ise 5 dakikada soğutulmaktadır. Şu an mevcut olan prototip aynı anda 10 adet metal ambalajlı kutu içecek ya da 5 adet şişe tipi içeceği soğutabilecek kapasitededir. İstenildiği takdirde cihaz kapasitesi artırılabilir.
AR-GE durumu:
AR-GE si yapılmış, patent ve faydalı model başvurusu yapılmıştır. Bir yılı aşkın bir süre çalışılarak çalışan bir üretim prototipi üretilmiş ve hızlı soğutma prosesi yüzlerce deneyden sonra en verimi hale getirilmiştir. Bu cihaz tasarlanırken bu konudaki dünyada bulunan tüm prosesler ve patentler incelenmiş ve onlardan farklı ve en verimli proses bulunmuştur. Bu cihaz Türkiye’de ilk olma özelliği taşımakla birlikte Dünyada da en başarılı cihazdır. Üretilmesi ülke için çok fayda sağlayacaktır. Bu cihaz mikro dalga fırının soğutmadaki karşılığıdır.


ÜRÜN PATENTLERİ ALINMIŞTIR VE TÜDEP, AR-GE İNOVASYON PROJELERİ DESTEKLEME PROGRAMI KAPSAMINDA OLUP, YATIRIMCI VE SANAYİCİLERİN ÜRETİM VE İHRACAT TEKLİFLERİNE AÇIKTIR.

  • Satış Fiyatı:
    0,00 TL
    0,00 TL
  • Siparişleriniz 128 bit SSL güvenliğinde gerçekleştirilmektedir.
  • Telefonla sipariş hattı:
  • Tüm ürünler 7 gün içinde paket içeriği bozulmadan iade alınır.
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

:
: *
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayına alınacaktır.

Supp-tr

NK Proje Geliştirme, Danışmanlık Ltd. Şti.

Bilgi : iletisim@supp-tr.com

Tel : +90 216 368 45 10
Tel: 0 216 368 45 10

Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları NK Proje Geliştirme ve Danışmanlık Ltd. Şti’ye aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.