Sitemize veri girişleri devam etmektedir.
İHRACAT ÇÖZÜMLERİ
supp-tr ye hoş geldiniz

Hakkımızda

 Hakkımızda

Sanayi üretimi, ihracat ve teknoloji alanında, 1996 yılından bu güne edindiğimiz tüm tecrübe ve birikimi, siz üye ve müşterilerimizle daha fazla paylaşabilmek için, firmalarımıza, üretim ve maliyette rekabet avantajı sağlamayı hedefleyen, bir    global e-tedarik ve e-ihracat portalı” olarak kurulmuştur.
Kurumsal destekçimiz  TÜDEP Teknik Üretim ve İhracatı Destekleme Platformu Derneği'nin de katkılarıyla,  "www.supp-tr.com " ismi ile tescillenmiş ve 2013 yılında faaliyete geçmiştir.
Supp-tr’de, üye işletmelere yurtiçi ve yurtdışı tedarik sağlamanın yanında, üye işletmelerin ürettikleri ürünlerin yurtiçi satışı yanında, özellikle yurtdışı pazarlara ihracatı noktasında da, güçlü bir alternatif satış ve pazarlama destek kanalı oluşturulmaktadır.
Öncelikle, ihracat amaçlı üretim ve ticaret yapan üye müşterilerin ihtiyaçlarını, en uygun sürede ve optimum kalite + fiyat  avantajı ile karşılamayı hedefleyen Supp-tr.com olarak diğer en büyük özelliğimiz ucuz fiyat politikası ile hizmet ve fiyat avantajını bir arada toplamak ve uzun yıllara dayanan tecrübelerimizi, siz müşterilerimizle buluşturmayı amaçlamaktır. 

Supp-tr.com
 olarak, Ülkemizin ekonomik geleceği ve  sağlıklı büyümesi  için, önceliğin, uluslar arası ticaret ve ihracatta, dolayısı ile de, siz değerli üretici, sanayici ve ihracatçı üyelerimizde olduğunu düşünüyoruz.. Bu nedenle  siz değerli sanayicilerimizin, ihracat için üretime yönelik tedarikte memnuniyetinizi, ihracatta başarı için önemli bir etken olarak görmekteyiz.
 Supp-tr.com siz değerli üyelerine, üstün nitelikli rekabet gücü sağlayıcı kuruluş ve çalışma ilkeleri yanında, uygun fiyat politikası ile  sunduğu kaliteli ürünler ve hizmetler ile, üye sanayi işletmelerimiz ve ihracatçılarımız  için yeni, güçlü ve sağlıklı  bir ticari gelecek oluşturmaktadır.
 
AR-GE konusunda, sanayicilerimize, başta TÜDEP ve diğer işbirliği kuruluşlarımız aracılığı ile destek sağlamayı, katma değeri yüksek ürün ihracında önemli bir unsur olarak değerlendiriyoruz. AR-GE ve inovasyon içeren faaliyetleri kapsayan üretim modellerini ve üretim süreçlerini destekliyoruz. Üniversite-Sanayi-Devlet işbirliğinin, ihracat odaklı büyüme için vazgeçilemez olduğu bilinci ile iş modellerimizi geliştiriyoruz. 

Türkiye'yi,
 yıllık 500 milyar dolar ihracat  hedefiyle, küresel bir ekonomik güç olma yolunda, rekabetçi, güvenli ve hızlı gelişmiş bir yeni nesil e-ticaret sistemi ile buluşturuyoruz.

Ünvan:NK Tasarım ve Danışmanlık Ltd. Şti.
 
Adres: 
 Fenerbahçe, Kadıköy, İstanbul
iletisim@supp-tr.com
 
 
 

 

 
 
 

 

Supp-tr

NK Proje Geliştirme, Danışmanlık Ltd. Şti.

Bilgi : iletisim@supp-tr.com

Tel : +90 216 368 45 10
Tel: 0 216 368 45 10

Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları NK Proje Geliştirme ve Danışmanlık Ltd. Şti’ye aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.