Sitemize veri girişleri devam etmektedir.
İHRACAT ÇÖZÜMLERİ
supp-tr ye hoş geldiniz
Fotoğrafı büyütmek için üzerine tıklayın

H2OT Atık Su Isı Geri Kazanım Sistemi

Ürün kodu: MTS11TKD003

KOD: MTS11TKD003

Özellikleri
Konvansiyonel bir tekstil boyahanesinde 1 kg kumaşın sevke hazır hale getirilmesi için gereken su tüketimi 120 lt civarındadır ve boyama prosesi yapan işletmelerin sarf ettiği enerjinin yaklaşık % 60-70’i buhar ile proses suyunun ısıtılması amacıyla kullanılır.

Standart metotlarla üretim yapılan bir boyahanede, bu suyun tamamı ortalama 55 dereceye kadar ısıtılmakta ve kullanılan boya ve kimyasallarla kirlenmiş bir şekilde deşarj edilmektedir.

Boyahaneler bu yoğun su ihtiyacını yer altı sularından karşılamaktadırlar. Yeraltından temin edilen su sıcaklığı ise 15-20 derece arasındadır.

Günlük ortalama kumaş üretim miktarı 10 ton olan bir işletme günde 1.200 metreküp su tüketmektedir. Ürünümüz sayesinde bu suyun sıcaklığı 30 dereceye kadar düşürülerek arıtmaya gönderilir. Bir başka deyişle, 25 derecelik bir ısının geri kazanımı sağlanmış olur.

  • Satış Fiyatı:
    0,00 TL
    0,00 TL
  • Siparişleriniz 128 bit SSL güvenliğinde gerçekleştirilmektedir.
  • Telefonla sipariş hattı:
  • Tüm ürünler 7 gün içinde paket içeriği bozulmadan iade alınır.
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

:
: *
Yorumunuz için teşekkür ederiz. Yorumunuz değerlendirildikten sonra yayına alınacaktır.

Supp-tr

NK Proje Geliştirme, Danışmanlık Ltd. Şti.

Bilgi : iletisim@supp-tr.com

Tel : +90 216 368 45 10
Tel: 0 216 368 45 10

Bu Web Sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü görüntü, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları NK Proje Geliştirme ve Danışmanlık Ltd. Şti’ye aittir. Bu Web Sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.